На проспекті Свободи — крижані скульптури
У п’ятницю, 11 січня, у Львові, на проспекті Свободи стартує традиційний Фестиваль крижаних скульптур.
![Фото з архіву "ВЗ"](/images/49816853_629518057464667_6024812258327003136_n.jpg)
Подивитися на льодові шедеври можна буде три дні.
Цього року на фестивалі працюватимуть восьмеро скульпторів — Гордій Старух, Денис Шиманський, Володимир Семків, Мар'ян Король, Сергій Жолудь, Юрій Царенко, Ярема Мисько й Тарас Попович. Тема виставки — «Львівське барокко».