Передплатити Підтримати

Олігарх і проститутка

«Королева спокуси» втопила російського «алюмінієвого короля». Президент RUSAL та En+ Олег Дєріпаска подав у відставку

Олег Дєріпаска і його фатальна пасія

Російський підприємець і один із найбагатших олігархів Олег Дєріпаска склав повноваження президента енергетичної групи En+ та алюмінієвого концерну РУСАЛ. Про це написав Wprost, посилаючись на офіційні сайти компаній.

«Рада директорів групи En+ підтримала рішення про призначення Владіслава Соловйова на посаду генерального директора групи, а Максима Сокова – на посаду президента групи. Рада директорів рівно ж прийняла відставку Олега Дєріпаски з посади президента En+», читаємо в інформації концерну на офіційній сторінці в інтернеті. Дєріпаска продовжить виконувати свої функції до 15 березня, до набуття чинності цього рішення. Але олігарх залишиться серед складу ради директорів алюмінієвого концерну RUSAL.

Відставка Дєріпаски відбулася через кілька тижнів після опублікування у Сполучених Штатах так званого «списку Путіна». Тобто переліку осіб, які мають тісні зв'язки з президентом Росії. Усього в ньому - 114 прізвищ. Документ опублікували на вимогу Американського Конгресу, щоб покарати Росію за втручання в американські вибори 2016 року. Дєріпаску називають "алюмінієвим королем", він - один з найбагатших людей у світі.

Скандал довкола Дєріпаски

Олігарх потрапив у скандал, який розпочався 8 лютого, після опублікування опозиціонером Алєксєєм Навальним сенсаційного повідомлення. Недопущений режимом до кандидування у президентських виборах, Навальний оприлюднив інформацію від Насті Рибки – «дівчинки для ескорту», «ловчині олігархів».

Ескорт-girl з Білорусі, яка себе називає в інтернеті «ловчинею олігархів» і «королевою спокуси», супроводжувала Дєріпаску на борту його яхти 2016 року як «супутниця» під час подорожі до берегів Норвегії. Про зв’язок «моделі до винайму» і одного з наймогутніших чоловіків світу розписували майже всі пліткарські портали. Партнерка 50-річного одруженого чоловіка не належала до кола делікатних осіб і вихвалялася перемогами «полювання на олігарха» у соціальних мережах. До слова, на борту яхти був також і віце-прем’єр Росії Сєрґєй Пріходько. 

Настя Рибка - зла доля "алюмінієвого олігарха"

На підставі матеріалів від Насті Рибки Алєксєй Навальний зробив далекоглядні висновки. На думку опозиціонера, перебування віце-прем’єра на борту приватної яхти має означати його корупційні зв’язки з власником-олігархом. На цьому, однак, не кінець – Дєріпаска і Пріходько могли контактувати через посередництво американського лобіста Пола Манафорта з виборчим штабом Дональда Трампа.

Навальний звернувся до Путіна по реакцію

Дуже цікавим, на погляд Навального, є один фрагмент викладеного в інтернет Настею Рибкою відео. На ньому чутно чоловічий голос, який буцімто належить Дєріпасці. «Чи ти знаєш таку історію? Маємо зі США погані стосунки. Чому? Бо за них відповідала подруга Сєргєя Едуардовича (ПріходькаРед.), називається Нуланд. Молодою, твого віку, провела місяць на російському китобої, і зненавиділа країну», - каже мільярдер, і до розмови долучаються інший чоловік і жінка. Навальний твердить, що то Настя Рибка і віце-прем’єр Росії Пріходько.

Після публікації матеріалів Навальний звернувся до президента Владіміра Путіна, аби той взявся за справу. Питання про сенсаційну доповідь опозиціонера речник Кремля Дмітрій Пєсков відмовився коментувати.

Олег Дєріпаска, у свою чергу, заявив, що вживатиме юридичних кроків, аби зупинити "поширення наклепів". Він також стверджує, що повідомлення Навального "не мають нічого спільного з реальністю".

За матеріалами Wprost