Передплатити

Українські військові штурмують Слов'янськ

Під час бойового зіткнення у Слов'янську до 5 терористів було знищено, повідомляє прес-служба МВС

До захопленого бойовиками Слов'янська (Донецька область), у четвер входить військова техніка Збройних сил України, повідомляє місцеве інтернет-видання видання slavgorod.com.ua.

"У Слов'янську зростає напруга. Над містом кружляють вертольоти, які судячи з усього, контролюють пересування військових. Як повідомляють очевидці, до міста з декількох сторін стягують бронетехніку української армії", — йдеться в повідомленні.

Також у повідомленні наголошують, що люди, які живуть на околицях міста, повідомляють про те, що чутно постріли. На блокпосту в районі Комбікормового заводу представники "самооборони" палять шини.

Як зазначає РІА "Новости" з посиланням на власного кореспондента, військові відбили у повстанців блокпост в районі Комбікормового заводу. Бойовики відступили і підпалили шини, щоб ускладнити наступ.

У ході проведення антитерористичної операції, підрозділами МВС та МО деблоковані і знищені 3 блокпоста незаконних збройних формувань в північно-східній частині міста Слов'янська Донецької області.

Під час бойового зіткнення до 5 терористів було знищено. З боку учасників АТО один боєць отримав поранення.

Джерело: Дзеркало Тижня, Gazeta.ua

Ще більше новин від «Високого Замку»?
Долучайтеся до нас у Telegram