Олег Скрипка: "На Майдані з перших днів пахло смертю"

Відомий музикант та засновник етнофестивалю "Країна мрій" Олег Скрипка зізнався, що не мав права закликати людей йти на смерть під час лютневих подій на Майдані.

Про це лідер гурту "ВВ" розповів в інтерв'ю журналу "Країна".

"Пам'ятаю прийшов вперше і усвідомив, що тут буде смерть. Якби я закликав людей іти на загибель, зараз відчував би за це відповідальність. Моя совість чиста. Ця веселуха спочатку була ні до чого. Майдан це не Ріо-де-Жанейро" - пояснив свою відсутність на сцені музикант.

Олег Скрипка вважає, що ситуація тільки погіршується і просить журналістів бути максимально об'єктивними.

"Скільки загинуло і стільки ж загине. Ситуація погіршується. В Україні досі працює "п'ята колона". Негативні новини дуже класно продаються. На журналістах велика відповідальність. В Ізраїлі до мене підійшов молодий хлопець з україномовного ізраїльського телебачення. Перше питання починалося з речення: "От ви не були на Майдані". От для чого таке робиться? Перепрошую, це ж розкидувати каку на пропелер. Зомбаж людей через новини, особливо російські - дуже схожий на важкі наркотики, які змінюють свідомість. Люди надивившись телебачення виходять на вулиці й одне одного вбивають. – зазначив музикант.

Повне інтерв'ю читайте в журналі "Країна" у четвер 3 липня 2014 року.

Джерело: Gazeta.ua