У міліції Краматорська запевнили – озброєні сепаратисти їм не заважають

Озброєні представники так званої "Донецької республіки" досі знаходяться в приміщенні міського відділку міліції у Краматорську.

Про це 5-му каналу повідомили в прес-службі обласного управління МВС. Втім, як зазначили правоохоронці – невідомі не заважають роботі силовиків та не висувають вимог.

Подробиці телефоном розповів речник МВС у Донецькій області Ігор Дьомін: "Группа из 10-ти человек пришла в здание, вооруженных, и находятся по данный момент. Вооружены, никаких требований пока не выдвигают. Сейчас с ними ведём переговоры и также решаем вопрос о правовой квалификации их действий. Это представители, скажем так, "Донецкой народной республики", как они себя представляют. Они и возле здания, и в здании, но они не блокируют и работе не мешают, они просто находятся в здании".

Нагадаємо, інформація про захоплення з’явилася напередодні. Як повідомили місцеві ЗМІ – екстремісти із автоматами увірвалися до будівлі і вимагали видати їм зброю. Втім, у понеділок ввечері міліціонери не підтвердили захоплення, та заявили – бойовики насправді з’явилися поруч із будівлею. У школі, котра знаходиться навпроти захопленого приміщення, сьогодні скасували заняття.

Джерело: 5 канал