Передплата 2024 ВЗ

В Україні почалась вакцинація препаратом Pfizer: хто отримає перші дози

Сьогодні, 18 квітня, в Україні розпочалася вакцинація проти коронавірусу препаратом Сomirnaty від компаній Pfizer-BioNTech

Про це повідомляє пресслужба Київської обласної держадміністрації.

Першими щеплення цією вакциною отримають жителі Київщини.

«Вчора наша область отримала перші 1170 доз вакцини від Pfizer-BioNTech, а сьогодні ми вже почали її використовувати. Призначена вона насамперед для працівників і мешканців будинків для людей похилого віку. Туди, згідно визначеного графіку, виїжджатимуть наші мобільні бригади й проводитимуть щеплення», — пояснив очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін.

Щеплення мають отримати 78 працівників і 42 мешканці Бородянського психоневрологічного інтернату, після них — 84 працівника та 12 мешканців Білоцерківського психоневрологічного інтернату.

Читайте також: Генеральний директор Pfizer: третя доза та щорічна вакцинація — необхідні

Однією з перших у регіоні щепили вакциною від Pfizer-BioNTech в. о. директора Бородянського психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням Інну Іваненко.

Міністерство охорони здоров’я України запустило в курортному місті Моршин (Львівська область) пілотний проєкт з вакцинації проти коронавірусу COVID-19 більшості дорослого населення.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов оголосив, що публічні особи більше не матимуть можливості вакцинуватися поза чергою залишковими дозами вакцини проти коронавірусу.

Схожі новини