Передплатити Підтримати

У Львові «з молотка» продали унікальні дизайнерські ялинки


У Львові відбувся благодійний аукціон із продажу дизайнерських ялинок, виготовлених з альтернативних матеріалів. Зокрема, «з молотка» продавали 15 унікальних робіт, які упродовж грудня були представлені на виставці дизайнерських ялинок на ринку «Південний».

Серед виставлених на продаж робіт — ялинки з газет, сухофруктів, тканин, сіна, цукерок, кульок, віників тощо. Також на аукціоні продавали і ялинкові прикраси, виготовлені дитячими руками.

Стартова ціна продажу ялинок коливалася від 150 грн до 3 500 грн, ціна ялинкових прикрас стартувала від 10 гривень. Загалом організатором вдалося зібрати таким чином близько 16 тисяч гривень, які будуть передані навчально-реабілітаційному центру «Джерело», де виховується понад 150 неповносправних дітей.

Водночас відбулося і визначення найкращих дизайнерських ялинок, автори яких отримали грошові премії — 3 тис грн., 2 тис грн. та 1 тис грн. Також грошову премію отримала і найкраща, на думку відвідувачів виставки, ялинка. Її автор — засновник ЛьвівФешнВік Петро Нестеренко-Ланько одразу ж передав премію на благодійність.

Свої роботи на виставку-аукціон представили Спціалізована школа дизайну «CREATIVE» (вона і отримала першу премію), художниця Катерина Кароль, Львівський еколого-натуралістичний центр, студія творчості дитячого центру «Веселка», студія творчості «Гарбуз», Майстерня повітряних кульок тощо.

Фото Валерій Шмаков