• You are here:
  • Високий Замок
  • Фото
  • На Личаківському кладовищі відбулось поминальне віче в пам`ять про загиблих захисників України

На Личаківському кладовищі відбулось поминальне віче в пам`ять про загиблих захисників України


На Личаківському кладовищі відбулась заупокійна молитва та поминальне віче в пам`ять про загиблих захисників України на полі почесних поховань № 76. Також на полі почесних поховань №76 урочисто підняли державний прапор України.

З нагоди вшанування світлої пам`яті новітніх Героїв України, у День прапора, 23 серпня, на полі почесних поховань № 76 Личаківського кладовища відбулась екуменічна панахида та урочисте покладання квітів. Уперше на місці поховань піднято державний прапор України. Також біля Меморіалу воїнам Української Галицької Армії відбулось поминальне віче.

«Тут, на Личакові, ми можемо пізнавати історію нашої держави: воїни Галицької армії, вояки УПА, відважні командири, які віддавали своє життя для того, щоб Україна була і ми мали наш прапор. Коли в дев’яностому році ми отримали незалежність, ми сприймали це само собою, що ми є країна гідна і ми повинні мати свою незалежність. Ми піднімали наш прапор, ми по-різному відносились до цих свят - для когось це були ще одні вихідні, для когось це були спомини, історія. Новітні герої дали нашому прапору зовсім інше наповнення, ми зрозуміли, що за незалежність треба боротись, що незалежність не дарується - вона відвойовується у боротьбі і важкій праці.

Наш український прапор в минулому столітті часто майорів, коли ми пробували відновити нашу державу, але ще не було так довго нашої незалежної держави — 24 роки. Я переконаний, що кров наших новітніх героїв, як цемент, скріпила нашу державу і вона буде завжди. Але якою вона буде - це залежить від нас з вами. Хлопців, які йшли в бій, які віддавали своє життя, ми накривали їх прапором, ми ховали їх тут з ним, вони йшли за справедливість, за чесність, вони хотіли, щоб ми були гідними, щоб ми мали Бога в серці.

  • You are here:
  • Високий Замок
  • Фото
  • На Личаківському кладовищі відбулось поминальне віче в пам`ять про загиблих захисників України