Передплатити

Якісні умови для майбутніх матусь.


Жіноча консультація 3-ї комунальної міської лікарні переїхала у нове приміщення.

Жіноча консультація 3-ї комунальної міської лікарні протягом багатьох років знаходилася в окремій будівлі на вул. О. Степанівни, 31. Будівля була старою, з пічним опаленням, яке взимку не могло добре нагріти приміщення, з туалетом на вулиці, без центрального водопостачання, без власної лабораторії. Тож для вирішення цієї ситуації місто зробило якісний ремонт у приміщенні на вул. Рапопорта, 6, яке розташоване у безпосередній близькості до пологового відділення, відділення патології вагітності, лабораторії та УЗД-кабінету. Відтак, після завершення всіх робіт жіноча консультація переїхала у нове приміщення, де для вагітних створені всі умови.

"В серпні ми були в старому приміщенні на вулиці Олени Степанівни, де знаходилася жіноча консультація. Умови там були надзвичайно складні, і мені дуже приємно, що так швидко завершився ремонт і жіноча консультація плавно переїхала в нове приміщення, яке вже зроблене, враховуючи найсучасніші вимоги до таких закладів. Люди мають комфортні умови праці, а головне — задоволені пацієнтки, які сюди приходять. Майбутні мами, які отримують тут високої якості консультації, тепер мають належні умови. Є денний стаціонар і в разі потреби можна тут перебувати. Я спілкувався з працівниками. Приємно чути добрі побажання, щоб такі умови були у всіх закладах міста Львова. Підрядник виконав все достатньої якісно", — Андрій Садовий, міський голова Львова

" Питання покращення умов у жіночій консультації 3-ї лікарні назріло вже давно. Окрім того, що приміщення не витримувало жодної критики, та ще й добирання до нього для вагітних було складним, особливо в зимовий період.

Тож ще в 2008 році ми розробили проектно-кошторисну документацію на ремонтні роботи у приміщенні, що на вул. Рапопорта, 6. Утім, через фінансові проблеми втілити задумане змогли лише цього річ. Ремонтні роботи ми розпочали та завершили власне в 2012-му. Вартість проведених робіт для міста склала 780 тис. грн. Водночас були залучені і позабюджетні кошти (понад 76 тис грн).

Після того, як жіноча консультація переїхала у нове приміщення, у старому, що на вулиці Олени Степанівни, для медичної галузі немає потреби, тож рішенням виконавчого комітету міської ради ми його передали на баланс міста", — Володимир Зуб, начальник управління охорони здоров’я