Шкільні нововведення: що зміниться для учнів

  • 23.08.2023, 10:05
  • 871

Із 1 вересня на учнів очікують зміни

Фото Львівської міськради
Фото Львівської міськради

Навчання без телефонів.

Це покращить спілкування між дітьми та не відволікатиме їх від навчання. В кожній школі буде свій формат, як це працюватиме. Важливо, що це не стосуватиметься випадків, коли дитині потрібно буде зв’язатися з батьками.

Термінали у їдальнях.

У шкільних їдальнях можна буде розрахуватися за булочки та інші смаколики банківськими картками. Зараз це буде діяти у кількох школах, але з січня має охопити всі навчальні заклади.

Покращення здоров’я школярів.

Тепер у школах 30% парт будуть стоячими. Тому діти під час уроків будуть змінювати парти та більше рухатись. Також в учнів буде більше активностей на перервах — шведські стінки, тенісні столи, спортивні забави.

Не буде оцінок за творчі предмети.

Управління освіти рекомендувало педагогічним радам шкіл відмовитися від оцінювання таких предметів як образотворче мистецтво, трудове навчання, музика та, можливо, фізкультура.

Уроки парами для старшокласників.

Розклад уроків для старшокласників складатимуть так, щоб 2 уроки одного предмету проводили поспіль. Це потрібно для того, щоб на один навчальний день учні готувались до меншої кількості предметів.

Активності.

У школах продовжуватимуть квізи та дебати. Також вперше у Львові планують провести Фестиваль шкільних дитячих театрів. Тим часом вчителям географії та історії пропонуватимуть проводити справжні навчальні експедиції. Для цього розроблять різні маршрути, на різну кількість днів і для різного віку.

Схожі новини