Передплата 2024 «Добрий господар»

путін використовує заклики до перемовин з Україною, щоб відновити сили, — аналітики

  • 10.12.2022, 14:45
  • 635

Президент рф володимир путін хоче використати розмови про переговори з Україною, щоб погіршити відносини України та західних партнерів, а також аби дати можливість своїм військам відновитися

володимир путін. Фото із мережі
володимир путін. Фото із мережі

Аналітики переконані, що путін використовує розмови про переговори з Україною як засіб відокремити Україну від її західних прихильників, наголошуючи, що Україна не хоче йти на компроміс і навіть брати участь у переговорах.

Він планує використати будь-яке вікно переговорів і припинення вогню та, щоб виграти російським військам час для відновлення та продовження операцій, так позбавляючи Україну ініціативи.

Однак, на думку експертів, швидке укладення угоди про припинення вогню, яке дозволити б російським військам відпочити і переозброїтися цієї зими, є вкрай малоймовірним.

Переговори про тривале припинення вогню потребують часу. рф і Україна надзвичайно далекі один від одного щодо умов будь-якої подібної угоди.

Позиціонування путіна у російському інформаційному просторі продовжує коливатися між підтримкою російського міністерства оборони і націоналістичної та провійськової спільноти блогерів.

Військові аналітики переконані, що путін, ймовірно, намагається зберегти позицію, яку він намагався займати протягом усього свого правління, коли він нібито знає про всі російські проблеми, але не несе за них безпосередньої відповідальності.


Джерело:

Схожі новини