Передплата 2024 «Добра кухня»

ЄС рекомендує другу ревакцинацію від COVID-19

  • 11.07.2022, 14:00
  • 667

Управління охорони здоров’я ЄС з квітня рекомендувало другу ревакцинацію лише людям старше 80 років і найбільш уразливим

Про це пише Reuters, повідомляє «Європейська правда».

У ЄС вважають, що нова рекомендація сприятиме прийняттю національних рішень щодо прискорення кампаній вакцинації, які останніми місяцями сповільнилися до майже зупинки.

«Наразі ми спостерігаємо зростання кількості повідомлень про випадки COVID-19 і тенденцію до зростання кількості госпіталізованих, головним чином через варіант BA 5 Omicron», — сказала Андреа Аммон, директор у Європейського центру профілактики та контролю захворювань (ECDC).

«Це сигналізує про початок нової, широко розповсюдженої хвилі COVID-19 у всьому Європейському Союзі», — сказала вона, додавши, що повторна ревакцинація дозволить запобігти значній кількості госпіталізацій і смертей.

Moderna і Pfizer випробовують версії своїх вакцин проти COVID, модифіковані для боротьби з варіантом BA.1 Omicron.

Європейське агентство з лікарських засобів (EMA), яке зараз розглядає дві вакцини, адаптовані до варіантів, очікує, що перші вакцини нового покоління будуть схвалені до вересня.

«Тим часом важливо розглянути можливість використання дозволених на даний час вакцин для повторної ревакцинації у людей, які є найбільш уразливими», — сказав виконавчий директор EMA Емір Кук.

Схожі новини