Передплата 2024 «Добре здоров’я»

На яких умовах і коли закінчувати війну вирішуватиме Україна, - посол Великої Британії

  • 09.06.2022, 15:45
  • 602

Мелінда Сіммонс висловлюється проти поступок росії заради закінчення війни

На яких умовах і коли закінчувати війну вирішуватиме Україна, - посол Великої Британії
На яких умовах і коли закінчувати війну вирішуватиме Україна, - посол Великої Британії

Про це заявила посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс в інтерв’ю для «НВ».

«Безперечно, усі хотіли б, щоб війна закінчилася якомога швидше… Але Україна захищає свою суверенну територію, і це українці повинні вирішувати, коли, на їхню думку, правильний час закінчити війну і як вони хочуть це зробити», — сказала Сіммонс.

Вона додала, що британці не мають права говорити Україні, що вона повинна чи не повинна робити, щоб припинити цю війну.

За словами Сіммонс, на яких умовах українці хочуть завершити цю війну, вирішувати українському народу та владі. У цьому контексті вона нагадала заяву президента Володимира Зеленського, що він не піде на поступки ні в тому, що стосується територій, ні в чому іншому.

«Якщо це його позиція, наша робота як країни-союзника полягає в тому, щоб підтримати цю позицію. Мені здається, що про жодні поступки зараз говорити не на часі», — резюмквала дипломатка.

Фото: РБК

Схожі новини

Читайте також

29.05.2024

Однорука війна

Всі військові планувальники розуміють, що виграти цю війну Україна має на півдні, бо там вона набагато сильніша за росію з погляду логістики. Це розуміє і російський генштаб і тому усіма засобами намагається утримувати більшість українських військ на сході. Цій меті відповідають і російські операції на півночі, тобто у Харківській та Сумській областях. Мета цих операцій не створення «санітарної зони», як про це говорить кремль. І не прорив української оборони, як можуть подумати воєнні оглядачі