Передплата 2024 ВЗ

Зеленський прибув до Туреччини: мета та нюанси візиту

  • 10.04.2021, 16:15
  • 736

Володимир та Олена Зеленські 10 квітня прибули з офіційним візитом до Туреччини. Український президент зустрінеться зі своїм турецьким колегою Реджепом Таїпом Ердоганом

Про це повідомив посол України в Туреччині Андрій Сибіха. Він зазначив, що під час зустрічі планується підписати низку двосторонніх угод.

Також під співголовуванням Ердогана та Зеленського буде проведено дев'яте засідання Стратегічної ради високого рівня між Україною та Туреччиною.

Раніше ЗМІ повідомляли, що, ймовірно, президенти держав обговорять питання оборонного сектора, вільної торгівлі та туризму.

Читайте також: Україна і Туреччина обговорюють спільне виробництво ракетоносіїв

Нагадаємо, напередодні візиту Зеленського з Ердоганом телефоном розмовляв з президентом Росії Володимиром Путіним. Політики говорили про боротьбу з коронавірусом та інші актуальні проблеми. Не оминули і питання Донбасу. Як і слід було очікувати, Путін звинуватив Київ у невиконанні домовленостей.

Зазначимо, що Володимир Зеленський був з офіційним візитом у Туреччині у жовтні 2020 року. Головним підсумком поїздки стало підписання президентом України та президентом Туреччини нової військової угоди між державами.

Схожі новини