Передплата 2024 «Добрий господар»

Порошенко вимагає від Зеленського повернути охорону колишньому начальнику ГУР Міноборони Василю Бурбі, який свідчив у справі «вагнерівців»

  • 04.03.2021, 09:40
  • 553

Про це п’ятий Президент заявив у своєму відеозверненні  

Президент Зеленський має негайно повернути державну охорону колишньому керівнику Головного управління розвідки Міноборони Василю Бурбі, який дав свідчення про провал операції із захоплення російських терористів ПВК «Вагнера».

«Днями, як повідомили ЗМІ, колишнього керівника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Василя Бурбу позбавили охорони. Може, учасники злочину мріють, щоб хтось знищив головного свідка державної зради? Я добре знаю послужний список цього офіцера, добре знаю, що він зробив для України та чим накапостив її ворогам. Вимагаю від Зеленського повернути охорону Бурбі як від особи, яка найбільш зацікавлена у безпеці цього розвідника», — заявив Порошенко.

Він також вкотре наголосив, що «Європейська Солідарність» вимагає створення парламентської Тимчасової слідчої комісії із розслідування зриву спецоперації із затримки «вагнерівців».

«Президент повинен дати вказівку „Слугам“ негайно подати кандидатури до цієї комісії, щоби не виникала підозра, що він покриває когось із свого близького оточення, або, не дай Боже, і самого себе», — зауважує Порошенко.

«Я готовий давати свідчення цій комісії. Правда в тому, що я у вісімнадцятому році дав санкцію на підготовку цієї найскладнішої в історії українських спецслужб операції. Правда в тому, що розвідка у взаємодії із західними партнерами її блискуче підготувала, до найдрібніших деталей. І гірка правда в тому, що в останні години перед арештом злочинців інформацію про це отримала Російська Федерація із Офісу українського президента. Влітку двадцятого, коли мене там не було вже більше року, це сталося. І це вже пряма відповідальність Володимира Зеленського», — констатував п’ятий Президент.

Читайте також: Парубій звернувся до Зеленського: вимагає «припинити знімати дешеві постановочні шоу»

Схожі новини