Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

Очільниця МОН назвала приблизну дату пробного ЗНО

  • 08.04.2020, 12:35
  • 639

Якщо карантин продовжать до літа, міністерство освіти й науки узгоджуватиме свої дії щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання разом з міністерством охорони здоров’я

Про це в інтерв’ю Лига. нет повідомила очільниця МОН Ірина Андрейців, інформує УНІАН.

«Для нас важливо забезпечити безпечні умови проведення ЗНО. Найближчим часом влаштуємо таку консультаційну зустріч, щоб зрозуміти, якими елементами слід забезпечити проведення тестування», — сказала вона.

Читайте також: Система ЗНО під загрозою: МОН відбиває атаки університетських ділків і корупціонерів

Нині МОН готується до стандартного сценарію проведення ЗНО.

«Але не виключаємо можливість змін, пов’язаних з вимогами щодо безпеки тестування. Тут потрібна взаємодія між МОН та МОЗ», — додала Андрейців.

Міністр зауважила, що пробне ЗНО пройде залежно від завершення термінів карантину: «Ми розглядали початок травня, початок червня або початок серпня», — уточнила вона.

Нагадуємо, 3 квітня уряд посилив карантинні заходи.

Згідно з відповідною постановою, з 6 квітня до 24 квітня заборонено: перебування в громадських місцях без респіратора або захисної маски; переміщення групою осіб більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводження осіб, які не досягли 14 років; перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу дорослих.

Також заборонено відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності; спортивних та дитячих майданчиків; проведення всіх масових заходів; перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу; самовільно залишати місця обсервації.

Схожі новини