Передплата 2024 «Добре здоров’я»

Кредобанк впроваджує програми кредитних канікул для роздрібних позичальників

  • 03.04.2020, 21:40
  • 702

У зв’язку з надзвичайною ситуацією, викликаною пандемією коронавірусу COVID-19, Кредобанк впроваджує програми кредитних канікул для позичальників-фізичних осіб. Програмами можуть скористатися позичальники за іпотечними та автокредитами, споживчими кредитами готівкою та кредитами за кредитною карткою.

Позичальникам, зокрема, доступні такі пропозиції:

Для іпотечних кредитів:

  • Відстрочка платежів за основною сумою боргу на 3 місяці;
  • Відтермінування на 3 місяці сплати основної суми боргу та 30% відсотків для класичної схеми погашення та 40% щомісячного платежу для ануїтетної схеми виплат.

Для кредитів на транспортні засоби:

  • Відстрочка платежів за основною сумою боргу на 3 місяці;
  • Відтермінування сплати 40% від щомісячного ануїтетного платежу на 3 місяці.

Для споживчих кредитів готівкою:

  • Відтермінування сплати 40% від обов’язкового щомісячного платежу за кредитом на строк від 1 до 3-х місяців.

Для кредитних карток Кредобанк продовжив пільговий період користування кредитними коштами (без нарахування відсотків) до 92 днів з чинних нині 55 та 62 днів.

Програмами можуть скористатися клієнти, що мають позитивну кредитну історію та не мають заборгованості перед банком. Для цього потрібно подати заяву на веб-сайті Кредобанку, телефоном на гарячу лінію банку, поштою або особисто у відділення (для автокредитів — також менеджерові з автокредитування). Умови канікул застосовуються після підписання клієнтом додаткової угоди. Видовження пільгового періоду за кредитними картами надається автоматично та не потребує звернень до банку.

«Кредобанк іде назустріч клієнтам, що опинилися у складній фінансовій ситуації з огляду на карантин та пов’язане з цим сповільнення економіки України. Програми кредитних канікул мають на меті полегшити фінансове навантаження на клієнтів та дають можливість зменшити кредитне навантаження під час непростого періоду. Банк не стягує жодних комісій за оформлення канікул за роздрібними кредитами», — говорить перший заступник голови правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв.

Раніше Кредобанк відповідно до вимог законодавства скасував нарахування штрафів та пені за прострочення платежів за всіма видами роздрібних кредитів у період з 1 березня до 30 квітня та відмовився від застосування санкцій у вигляді штрафу чи підвищеної відсоткової ставки за невиконання інших зобов’язань за споживчим кредитом з 1 березня до 31 травня 2020 року.

Довідка:

АТ «Кредобанк» заснований у Львові у 1990 році, віднесений Національним банком України до системно важливих банків та входить до фінансової групи PKO Bank Polski — найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. Домінуючий підрозділ групи — найбільший банк Польщі PKO Bank Polski зі 100-літньою історією, найстійкіший з 48 банків Європи за результатами стрес-тестів Європейської адміністрації банківського нагляду (листопад 2018 р.).

Кредобанк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу України. Банк активно кредитує роздрібних клієнтів та малий і середній бізнес, пропонуючи низку спеціальних програм із мінімальними відсотками. Банк має кредитний рейтинг за національною шкалою на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом та короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1 від агентств «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг».

Пресслужба АТ «Кредобанк»

Схожі новини