Передплата 2024 «Добрий господар»

Кредобанк підписав Меморандум про пільгове кредитування відновлення енергоінфраструктури

Кредобанк підписав Меморандум, який декларує наміри взяти участь у фінансуванні проєктів з розвитку енергонезалежності, відновлювальної енергетики та енергоефективності економіки України. У рамках банківського форуму видання «Економічна правда» спільний Меморандум підписали 17 банків України

У рамках спільного Меморандуму основним продуктом визначено «інвестиційне кредитування», як ключове для забезпечення оперативного та результативного фінансування ініціатив, що відповідають актуальним потребам ринку. Отримати позики може діючий бізнес, а зокрема — мікро, малий та середній, а також великі корпоративні підприємництва. Меморандум передбачає, що власний внесок клієнта — від 10% до 50% залежно від розміру проєкту, вартості обладнання або проєкту, наявності грантової складової та гарантійного механізму, інших умов кредитування. Термін погашення кредиту — не більше 7 років.

«Тривалі атаки по енергосистемі України негативно вплинули й на продуктивність та ефективність ведення діяльності українського бізнесу. Нині ми маємо підтримати підприємців та розширювати фінансові можливості, щоб підвищити рівень енергонезалежності країни.», — говорить виконавчий директор напрямку управління ризиками АТ «Кредобанк» Орест Кореновський.

Умови фінансування конкретних позичальників визначатимуться кожним банком самостійно відповідно до власних кредитних політик, кредитних продуктів, процентних ставок, тарифів та діючого законодавства України. Вартість кредитів залежатиме від облікової ставки НБУ.

Довідка:

Кредобанк заснований у Львові у 1990 році, віднесений Національним банком України до системно важливих банків України та входить до фінансової групи PKO Bank Polski — найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. Домінуючий підрозділ групи — найбільший банк Польщі PKO Bank Polski зі 100-літньою історією, один з найстійкіших банків Європи за результатами стрес-тестів Європейської адміністрації банківського нагляду (липень 2021 р.).

Кредобанк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу України. Банк активно кредитує малий, середній та великий бізнес, пропонуючи низку спеціальних програм та грантів у межах співпраці з ЄБРР та Європейською комісією, а також бере активну участь в державних програмах підтримки українського бізнесу. Банк має кредитний рейтинг за національною шкалою на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом та короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1 від агентств «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг».

Пресслужба АТ «Кредобанк»

Схожі новини