Передплата 2024 «Добра кухня»

"Немає зради, а ви – розкольники": як відбулася зустріч "слуг" із Єрмаком

  • 18.03.2020, 13:13
  • 631

Члени фракції "Слуги народу" розповіли, що на зустрічі з главою Офісу президента Андрієм Єрмаком щодо консультативної ради в ТКГ спільно з представниками ОРДЛО було мало конструктиву, а Єрмак переходив на особистості та "наїжджав" на нардепів

Про це інформує Українська правда із посиланням на співрозмовників у «Слузі народу» і статтю УП: Фракція напіврозпаду. Хто і чому у «Слузі народу» влаштував «мінський демарш» Єрмаку.

Зустріч «Слуги народу» та Єрмака терміново організували після того, як 60 нардепів фракції виступили із заявою проти створення консультативної ради в ТКГ за участі представників ОРДЛО.

Один із підписантів заяви розповів, що до публічного демаршу «слуг народу» комунікації з Офісом президента та Єрмаком не було і така зустріч навіть не планувалась.

За його словами, п’ятничну зустріч важко назвати конструктивною.

«Комунікації з Єрмаком та Офісом президента не було, бо вони не виходили на контакт. Коли почався дим від нашої заяви, всіх запросили на зустріч до Єрмака. Але навіть на зустрічі, на жаль, все було в стилі «немає зради, а ви — розкольники…

Єрмак переходив на особистості, наїхав на кількох депутатів. На Потураєва, на Ткаченка, на Лізу Ясько, коли вона взяла слово. Єрмак кричав, що це не його «зрада», а просто їхні політичні амбіції".

На думку ще одного депутата «СН», який був на зустрічі з главою ОП, «Єрмак напружився, бо подумав, що це наїзд на нього особисто. Але це так не є».

Як переказують учасники розмови, суть діалогу, крім взаємних образ, зводилась до того, що Єрмак пояснював, для чого українська делегація ініціювала створення «консультативної ради» з представниками ОРДЛО. У відповідь депутати намагались йому пояснити, що вони мають дізнаватись про стратегію влади до того, як про неї пишуть ЗМІ.

«Єрмак пояснив суть нашої гри у Мінську, і ми йому сказали, що вважаємо її дуже ризикованою. Тут потрібна філігранна і дуже злагоджена робота всієї влади. А ми дізнаємось про все з газет. Так воно точно не злетить».

Схожі новини