Передплата 2024 «Добра кухня»

Т.в.о. директора департаменту інформаційної політики ЛОДА Ольга Березюк звільнилась з посади

  • 18.10.2018, 20:43
  • 739

Т.в.о. департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА 36-річна Ольга Березюк звільнилась з посади.

На сайті НАЗК 17 жовтня оприлюднили її декларацію перед звільненням — документ, який зобов'язані подати держслужбовці, коли залишають свої посади, повідомляє ZAXID.NET.

У декларації Ольга Березюк вказала суму свого доходу за 2018 рік у ЛОДА до 17 жовтня, це був її останній робочий день.

Ольга Березюк підтвердила, що з 18 жовтня не працює у Львівській ОДА і сказала, що звільнилась за згодою сторін. Водночас вона відмовилась розповідати про свої подальші кар’єрні плани. «Нехай це буде сюрпризом», — зазначила вона.

Департамент внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА очолюватиме Андрій Ковальський, який раніше працював директором Львівського обласного молодіжного центру.

Ольга Березюк протягом 2006−2013 років працювала на різних посадах на ТРК «Львів». У лютому 2016 року її призначили начальницею відділу комунікації з громадськістю (прес-служби) ЛОДА, а через 8 місяців — керівницею управління інформаційної політики. Також Ольга Березюк виконувала обов'язки керівника департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА. Згідно з декларацією Ольги Березюк, з 1 січня до 17 жовтня 2018 року вона заробила 152 тис. 279 грн.

Під час роботи у ЛОДА Ольга Березюк відзначилась відданістю роботі та конфліктами із журналістами. Під час сміттєвої кризи у червні 2017 року Ольга Березюк півтора дні голодувала під львівською Ратушею. Цю акцію вона почала наступного дня після того, як біля Адміністрації президента голодування проти сміттєвої блокади Львова оголосив однофамілець Ольги та голова фракції «Самопоміч» у Верховній Раді Олег Березюк.


Схожі новини