Шевченка обрали головним тренером збірної України

Володар Золотого м'яча—2004 Андрій Шевченко очолив збірну України з футболу.

Про це повідомив член Виконкому Федерації футболу України Сергій Куніцин.

«У ці хвилини в приміщенні ФФУ проходить засіданні виконкому. Важливим моментом є представлена Андрієм Шевченком програма підготовки нашої збірної. Одноголосним рішенням у цей день Шевченко обраний новим головним тренером! Щиро бажаю удачі йому і нашим хлопцям!», — написав Куніцин у Facebook. Однак, згодом він видалив цей допис.

Асистентами володаря "Золотого м'яча" став колишній помічник головного тренера "Мілану" італієць Мауро Тассотті та його співвітчизник Андреа Мальдера, який також працював у "россо-нері" та займався аналізом суперників клубу.

Також Шевченку у збірній України допомагатимуть два фахівця з Іспанії — Рауль Ріанчо, який минулі два сезони був помічником головного тренера "Динамо" Сергія Реброва, окрім того, що буде асистентом українця, куруватиме молодіжну та юнацькі збірні країни.

Педро Харо, який має досвід роботи у мадридському "Реалі" та дніпровському "Дніпрі", призначено тренером голкіперів нашої національної збірної.

Також виконком призначив колишнього тренера "Дніпра", "Металіста" та збірної України Мирона Маркевича головою комітету національних команд. Відомий за роботою у "Металісті" Євген Красніков став спортивним директором збірної України.