Передплата 2024 ВЗ

ЄС повернеться до питання санкцій наприкінці жовтня

  • 08.10.2014, 12:41
  • 1 023

Представники країн-членів ЄС планують дати оцінку ситуації на сході України, імплементації мінських домовленостей і повернутися до питання санкцій щодо Росії наприкінці жовтня.

Як передає "Інтерфакс-Україна", таку заяву виданню зробив високопоставлений європейський дипломат.

"Представники країн-членів проведуть засідання, присвячене цьому питанню, в кінці місяця (жовтня)", — повідомяє він.

Дипломат зазначяє, що Єврокомісія та Європейська служба зовнішніх дій підготують до цього обговорення свою оцінку ситуації.

"Це буде політична і економічна оцінка. Що стосується рішень, то їх прийматимуть країни-члени ЄС", — підкреслив співрозмовник агентства.

Як повідомлялося, після домовленостей про припинення вогню, досягнутих на початку вересня цього року в Мінську, представники країн-членів ЄС вже обговорювали в кінці вересня можливість перегляду санкцій відносно Росії, однак вирішили цього не робити, заявивши про необхідність реалізації всіх складових мирного плану.

Незважаючи на домовленість про режим припинення вогню, у Східній Україні незаконні збройні формування та російські військові продовжують обстріли, українська сторона дотримується режиму припинення вогню.

Неофіційно в ЄС визнають, що погіршення ситуації на сході України, наприклад захоплення терористами Маріуполю чи Донецького аеропорту, може призвести до чергового посилення санкцій.

Схожі новини