Передплата 2024 «Добре здоров’я»

Путін звернувся до терористів

  • 21.07.2014, 14:22
  • 1 015

Про це заявив президент Російської Федерації Володимир Путін у своєму зверненні, оприлюдненому Кремлем у ніч на понеділок.

"У зв'язку з жахливими трагічними подіями, які сталися в небі над Донецьком, хотів би ще раз сказати про те, як ми в Росії ставимося до подій, які відбуваються сьогодні на Україні", — зазначив він.

"Ми неодноразово закликали всі протиборчі сторони негайно припинити кровопролиття й сісти за стіл переговорів. Із упевненістю можна сказати, що якби 28 червня бойові дії на сході України не були поновлені, то й цієї трагедії певно що не сталося б", — повторився Путін.

"Разом із тим ніхто не повинен і не має права використовувати цю трагедію для досягнення вузькокорисливих політичних цілей. Такі події повинні не роз'єднувати, а об’єднувати людей", — заявив президент РФ.

За його словами, "потрібно, щоб усі люди, які відповідають за ситуацію в регіоні, підвищили свою відповідальність і перед власним народом, і перед народами тих країн, представники яких стали жертвами цієї катастрофи".

"Необхідно зробити усе, щоб забезпечити безпеку роботи міжнародних експертів на місці трагедії. Сьогодні там уже працюють представники Донбасу, Донецька, представники МНС України, експерти Малайзії. Але цього недостатньо", — сказав Путін.

"Необхідно щоб на місці катастрофи працювала повноцінна група експертів під егідою ІКАО відповідна міжнародна комісія. Потрібно зробити все для забезпечення її повної, абсолютної безпеки, забезпечити необхідні для її роботи гуманітарні коридори", — заявив він.

"Зі свого боку Росія зробить усе, що від нас залежить, щоб конфлікт на сході України перейшов із сьогоднішньої військової фази у фазу обговорення за столом переговорів мирними і винятково дипломатичними засобами", — пообіцяв Путін.

Схожі новини