"Ляпіс Трубецкой" назвав "скандал в Іжевську" провокацією

Лідер гурту "Ляпіс Трубецкой" Сергій Міхалок зробив офіційну заяву з приводу скандалу в Іжевську.

Співак записав відеозвернення, де назвав поширену інформацію про його непристойну поведінку на концерті в Росії – провокацією, повідомляє Українська правда з посиланням на офіційний канал гурту в YouTube.

У своєму зверненні Міхалок пояснив, що скандальне відео, яке, нібито, було знято під час іжевського концерту 16-го квітня, насправді з Німеччини, з фестивалю російського року.

За словами вокаліста, під час виступу "Ляпіса Трубецкого" агресивно налаштовані "націоналістичні молодчики" прямо в залі влаштували кілька бійок, погрожували фанатам. За що й отримали жорстку відповідь від співака.

Все інше Сергій назвав провокацією.

"Не ведіться на різні провокації, думайте своєю головою! Ми - за мир у всьому світі, проти війни, ми за рівність і дружбу всіх людей, ура!" - завершив свою промову Міхалок.

Нагадаємо, напередодні один з російських депутатів запропонував заборонити гурт "Ляпис Трубецкой" у Росії та звернувся до Генеральної прокуратури з вимогою перевірити білоруських артистів за антиросійські настрої.

Зокрема, політику не сподобалось, що Міхалок викрикував "Слава Україні!".

Як відомо, лідер білоруського гурту "Ляпис Трубецкой" Сергій Міхалок під час російського концерту підтримав Україну та поставив на місце одного з глядачів у залі.

Джерело: Українська Правда