• You are here:
  • Високий Замок
  • Відео
  • Російські ЗМІ розказали, як терористи на Донбасі захопили і допитують офіцерів СБУ

Російські ЗМІ розказали, як терористи на Донбасі захопили і допитують офіцерів СБУ

Російські ЗМІ повідомляють про трьох офіцерів спецназу "Альфа" СБУ, полонених ополченням Донбасу, яких готові обміняти на затриманих раніше сепаратистів.

Згідно з повідомленням російської агенції ИТАР ТАСС, офіцери спецназу прибули з Києва. За словами представників "ополчення Донецької Народної Республіки", завданнями затриманих спецназівців були розвідка і викрадення одного з лідерів ополченців Донецька Ігоря Безлера, який що утримує захоплене управління МВС у Горлівці.

Затримано офіцерів було у Горлівці та доправлено до Слов'янська.

"Всі троє є бійцями спецпідрозділу А ("Альфа") Служби безпеки України - командир групи і офіцери (підполковник, майор і капітан). Вони були захоплені під час виконанні бойового завдання, націленого на захоплення членів народного ополчення Донбасу у Горлівці", - заявив лідер "самооборони Слов'янська" Ігор Стрєлков, офіцер Головного розвідуправління РФ.За його словами, офіцери будуть або обмінені на співробітників ополчення, яких захоплюють і вивозять до Києва, "або будуть залишатися у нас до вирішення ситуації".

У свою чергу російське видання "Комсомольська правда" оприлюднило відео захоплених нібито українських офіцерів, на якому вони зізнаються, що приїхали в місто у рамках спецоперації.На відео закривавлені чоловіки без штанів з перемотаними скотчем очима відповідають на питання російських ЗМІ. За даними видання, допит відбувається у захопленій сепаратистами будівлі СБУ в Слов'янську.

Також сепаратисти демонструють посвідчення та жетони трьох українських офіцерів - майора Сергія Потемського, капітана Євгена Верінського і підполковника Ростислава Кіяшка, а також зброю, вилучену у захоплених співробітників СБУ.

Джерело: Українська Правда

  • You are here:
  • Високий Замок
  • Відео
  • Російські ЗМІ розказали, як терористи на Донбасі захопили і допитують офіцерів СБУ