Порошенко закликає підтримати заявку України в НАТО і миротворчу місію ООН - The Washington Times

Путін шляхом ескалації збройної агресії проти України намагається нав’язати такі «мирні умови», в рамках яких вона здасть ще один великий шматок своєї території

Про це п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко заявив в інтерв’ю впливовому політичному оглядачу, колишньому заступнику міністра оборони в адміністрації Буша Джеду Баббіну, пише The Washington Times.

«Цією ескалацією Путін прагне надихнути колективний Захід тиснути на Україну з метою уникнення великого військового конфлікту. Путін хоче від Заходу політики умиротворення та поступок щодо України», — цитує Петра Порошенка впливове американське видання у публікації «Путінський шантаж Україною».

«Порошенко зазначив, що це «надзвичайно небезпечний час»: «щодня до українських кордонів прибувають нові ешелони регулярних російських військових сил — війська, танки, вертольоти, артилерійські системи… Кремль розміщує на українському фронті найновішу та найсучаснішу військову техніку», — йдеться у статті.

«Порошенко вважає, що подолати кризу можна двома шляхами. По-перше, прийняти заявку України на членство в НАТО. По-друге, Байден має відверто закликати до запровадження миротворчої операції ООН на Донбасі, яка може перешкодити Росії захопити нові українські території», — зазначає автор.

Порошенко додав, що також необхідно збільшити військову підтримку та поставки летальної зброї із США, — пише The Washington Times.

Схожі новини