Кулеба заявив, що росію дратує факт, що Україна буде членом ЄС

  • 25.06.2022, 08:52
  • 387

москва незадоволена наданням Україні статусу кандидата на членство у Європейському Союзі, а слабка офіційна реакція кремля на відповідне рішення членів Співтовариства є награною

Кулеба заявив, що росію дратує факт, що Україна буде членом ЄС

Про це заявив голова міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Їхня слабкість у реакції (на надання Україні статусу кандидата на членство в ЄС — ред.) є, безумовно, награною. Насправді москву бісить той факт, що Україна буде членом Європейського Союзу", — сказав Дмитро Кулеба, відповідаючи на питання ведучої про «слабку» реакцію рф на інформацію про надання Україні статусу кандидата на членство в ЄС.

За його словами, протягом останніх 30 років в українському інформаційному просторі поширювався наратив російської пропаганди про те, що Україна нібито «не потрібна Європі, тому вона має розвернутися у бік росії».

«30 років цієї роботи (російських пропагандистів — ред.) просто нанівець. Україна йде до Європейського Союзу. І це нарешті підтверджено з боку самого Союзу», — заявив глава українського МЗС.

Кулеба додав, що москва «із задоволенням» хотіла б зупинити процес євроінтеграції України, проте вона вже не має такої можливості.

Фото: EPA

Схожі новини