Передплата 2024 «Добрий господар»

Ситуація у пунктах пропуску на західному кордоні

  • 06.06.2022, 10:43
  • 621

За добу 5 червня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули 70 тисяч осіб та понад 16 тисяч транспортних засобів

Ситуація у пунктах пропуску на західному кордоні
Ситуація у пунктах пропуску на західному кордоні

З України минулої доби виїали майже 31 тисяча осіб. 19 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, решта поїхали до Словаччини, Угорщини, Румунії та Молдови.

До України за минулу добу прибули майже 40 тисяч осіб, понад 36 тисяч з них — українці. Вже понад три тижні кількість громадян, які повертаються до України більша, ніж кількість тих, які виїжджають за кордон.

Оформлено 146 вантажівок з гуманітарною допомогою.

НАГАДУЄМО, що відстежувати завантаженість пунктів пропуску для перетину кордону до ЄС і Молдови (у Чернівецькій області) можна на фейсбук-сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України-Західний кордон. Дані оновлюють кожні три години.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що пропуск осіб через державний кордон здійснюється уповноваженими службовими особами Державної прикордонної служби України за дійсними паспортними чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами.

НАГОЛОШУЄМО, що пропуск повнолітніх громадян України здійснюється по закордонним паспортам відповідно до Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. N 57.

ВАЖЛИВО: зважаючи на ситуацію, що складається на території України під час воєнного стану, коли громадяни України не можуть швидко і вчасно оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт), можливість перетинання кордону громадянами України за внутрішніми паспортами продовжено. Інформація за посиланням www.facebook.com/DPSUkraine/posts/320 804 600 158 417

Схожі новини