Передплата 2024 «Добре здоров’я»

На збільшення зарплат військовим у бюджеті немає грошей, - міністр оборони

  • 03.12.2021, 13:45
  • 606

Міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що його пріоритетом є збільшення зарплат військовим, однак у держбюджеті на це немає коштів

Олексій Резніков у ВР. Фото #Букви
Олексій Резніков у ВР. Фото #Букви

Про це очільник Міноборони сказав сьогодні, 3 грудня, під час пленарного засідання Верховної Ради.

Резніков заявив, що, ймовірно, наприкінці січня слід очікувати військову ескалацію з боку Росії. Проте, цього сценарію можна уникнути. Міністр зазначив, що під час наступу Р Ф Україна з партнерами зможуть дати гідну відсіч.

Він наголосив, що Росія впродовж року застосовує тактику своєрідних хвиль. Приблизно на території РФ і тимчасово окупованих територіях є 94,3 тисячі військових, яких можуть задіяти під час наступу.

Міністр також найближчим часом планує затвердити нову структуру міністерства, яка на функціональному рівні забезпечуватиме ефективну реалізацію найголовніших напрямів.

Однак на підвищення зарплат військовим, за словами міністра, грошей у бюджеті немає.

«Сьогодні в середньому солдат отримує 10 тисяч 200 гривень, а середня мінімальна можливість заробляти — 14 300 грн, тому зараз моя задача як мінімум на 30% збільшити таку можливість. Для того, щоб це відбулося в наступному році, потрібно плюс 18 мільярдів гривень. Їх, на жаль, сьогодні в державному бюджеті немає», — пояснив міністр.

Читайте також: Резніков розповів про кадрові зміни в Міноборони

Схожі новини