Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

Львів'ян запрошують на допрем'єрний показ фільму "Трохи нижче неба"

  • 10.02.2021, 16:55
  • 481

У суботу, 13 лютого, у Львові відбудеться допрем`єрний показ фільму Руслана Горового «Трохи нижче неба». Кінострічка розповідає про українських воїнів-кіборгів, які мужньо боролися в Донецькому аеропорту, про простих солдатів, які своєю звитягою подарували нам можливість жити

Про це йдеться на сайті Львівської облради.

В основу документального фільму покладено історії чотирьох воїнів 80-ї бригади Збройних сил України, які загинули в січні 2015 року: Ігоря Римара, Володимира Труха, В’ячеслава Мельника та Івана Вітишина. У кожного з цих хлопців різні життєві стежки, проте загинули вони героями, які до останнього воювали з московськими окупантами.

Продюсером та автором фільму є доброволець і військовий журналіст Михайло Ухман, який разом зі своїм бойовим побратимом Сергієм Коновалом понад рік їздив по Україні й записував інтерв’ю з тими, хто боровся проти ворогів. Режисер фільму — журналіст і письменник Руслан Горовий.

Читайте також: Український фільм потрапив у топ найстрашніших хоррорів

За сприяння Львівської обласної ради та Львівської обласної державної адміністрації допрем`єрний показ у Львові відбудеться цієї суботи, 13 лютого, в кінотеатрі Планета Кіно (Форум Львів). Перед сеансом автори фільму дадуть пресконференцію для журналістів. Також у цей же день фільм продемонструють для ліцеїстів Львівського державного ліцею ім. Героїв Крут.

Схожі новини