Передплата 2024 ВЗ

Латвія заблокувала 16 російських каналів: що стало причиною

  • 09.02.2021, 14:55
  • 783

Латвія з 10 лютого припинить трансляцію 16 російських телеканалів. Причиною такого рішення стало те, що 1 лютого від цих каналів відмовився правовласник, після чого латвійський регулятор так і не зміг дізнатися, хто став його наступником

Про це повідомила пресслужба Національної ради електронних ЗМІ Латвії.

«Рада не має інформації про вищезгаданого представника поширення каналів або представників у Латвії, які могли б дати згоду від імені власників каналів на ретрансляцію в Латвії, а також Рада не отримала інформацію від власника про продовження ретрансляції в Латвії», — пояснив регулятор.

Тому з 10 лютого на території Латвії припинять ретрансляцію телеканалів REN TV Baltic, NTV Mir Baltic, Karusel International, NTV Serial («НТВ Сериал»), NTV Stilj («НТВ Стиль»), «НТВ право», «Киномикс», «Наше новое кино», «РОДНОЕ КИНО», «ИНДИЙСКОЕ КИНО», «КИНОКОМЕДИЯ», «КИНОСЕРИЯ», «КВН ТВ», «Кухня ТВ», «BOX TV» («БОС») та HD Life.

Читайте також: Латвія заборонила «георгіївську» стрічку

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що Латвія з 15 лютого на рік зупинить трансляцію телеканалу «Россия РТР». Причиною рішення є розпалювання ворожнечі щодо України та інших держав у програмах «60 хвилин» та «Недільний вечір з Володимиром Соловйовим».

Схожі новини