Передплата 2024 ВЗ

В.о. Генпрокурора заявив, що підозри Порошенку абсолютно безпідставні

  • 07.03.2020, 13:12
  • 1 530

Підозри п’ятому президенту Петру Порошенку, які підготувало ДБР, не були підписані Русланом Рябошапкою через те, що вони фактично «висмоктані з пальця»

Про це в інтерв’ю «Главкому» розповів Віктор Чумак, призначений виконувачем обов’язків Генпрокурора після гучної відставки Рябошапки у Верховній Раді, інформує Прямий.

«Ми не гальмували жодної справи, але й не підписали жодної підозри, якщо вона не вивірена до останньої літери. Підозра — це ж не один аркуш, а сто сторінок, на яких описується конструкція злочину, щоб суд її прийняв. Якщо ж ти підписуєш необґрунтовану підозру і суд її такою визнає, ти так само відповідаєш у кримінальному порядку за незаконне притягнення до відповідальності», — заявив Віктор Чумак.

Він зазначив, що підозри, які підготувало ДБР щодо Порошенка, неможливо було навіть виправити через юридичну нікчемність звинувачень. «Було б що виправляти. Якщо фактів у слідства і в підозрі немає, їх не висмокчеш із пальця. Воно ж у суді потім усе розвалиться», — заявив Віктор Чумак.

Чумак також нагадав, що він був політичним опонентом президента Порошенка, але це не привід підписувати незаконні документи.

«От завтра мені як в. о. принесуть підозру Порошенкові — і що робити? Скажуть — Чумак не підписує підозри Порошенку, бо той йому заплатив. Але ж я не можу підписати незаконний документ», — наголосив Віктор Чумак.

Схожі новини