Передплата 2024 «Добрий господар»

"Не позоритися на весь світ". Зеленського закликають відкликати заяву проти Софії Федини

Президента України Володимира Зеленського закликали забрати заяву щодо народного депутата України Софії Федини.

Про це під час виступу у ВР заявив нардеп Микола Княжицький, передає УНН.

«Я хочу до Вас (пане Зеленський — ред.) персонально звернутися, Софія Федина, чесне слово не збиралася вас убивати… Я просто прошу вас забрати заяву, сказати закрити цю справу і не позоритися на весь світ. Це буде чесно і людяно. Так би кожен зробив», — зазначив він.

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань вручило народному депутату України Софії Федині клопотання про обрання запобіжного заходу.

Нагадаємо, народному депутату України Софії Федині в середу, 12 лютого, вручили підозру та повістку на допит.

Народному депутату України Софії Федині повідомлено про підозру у погрозі вбивством Президенту України, вчиненій у зв’язку із його державною діяльністю (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 346 Кримінального кодексу України).

Слідством встановлено, що народний депутат Софія Федина, діючи за попередньою змовою групою осіб з громадянкою Марусею Звіробій, 26 жовтня 2019 року, перебуваючи у одній з кав’ярень Львова, під час онлайн-трансляції спільного відеозвернення через соціальну мережу Facebook та відеохостинг YouTube, висловила усні погрози вбивством щодо Президента України Володимира Зеленського у зв’язку з його державною діяльністю.

Схожі новини