У Миколаєві чоловік розстріляв подружжя біля будівлі суду
- 30.01.2019, 16:20
- 1 007
У Миколаєві чоловік розстріляв подружжя біля будівлі Ленінського районного суду.
Про це повідомляє видання «НикВести».
За словами очевидців чоловік і жінка вийшли з будівлі суду. В цей час по ним почав стріляти невідомий. Жінка загинула на місці, чоловік помер у кареті «швидкої».
![](/images/IMG-424f8614c15411bf84fe801ac5414631-V.jpg)
Відомо, що стріляли з мисливського карабіна «Сайга». Зброя знаходиться на місці злочину, зазначає видання.
![](/images/IMG-61e22396c45aa98d8e61c15032f069bf-V.jpg)
Як повідомляє відділ комунікації поліції Миколаївської області чоловіка, завдяки оперативним діям правоохоронців зловмисник був затриманий оперативником Інгульского відділу поліції.
На місці події знаходиться керівництво миколаївської поліції на чолі з начальником ГУНП Олександром Анохіним. Працює слідчо-оперативна група, експерти-криміналісти.
Попередньо факт кваліфіковано за ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України (Умисне вбивство).