Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

У Варшаві місію ОБСЄ закликали працювати цілодобово на Донбасі

  • 11.06.2016, 15:12
  • 1 484

Кілька десятків українських та польських активістів пікетували в п’ятницю, 10 червня, Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ у Варшаві в рамках загальносвітової акції "Stop Putin’s War in Ukraine".

У Варшаві місію ОБСЄ закликали працювати цілодобово на Донбасі
У Варшаві місію ОБСЄ закликали працювати цілодобово на Донбасі

Про це повідомляє "Укрінформ".

Активісти вимагали цілодобову присутність місії ОБСЄ на Донбасі.

"Ми маємо три конкретні вимоги, і одна з них стосується ОБСЄ. До цієї організації ми звертаємося з проханням, щоб спостережна місія тривала не так як сьогодні - кілька годин на день, а після їхнього від’їзду ці місця обстрілюються, оскільки в місії є росіяни. Ми хочемо, щоб їхня місія тривала 24 години на добу", - зазначила лідер варшавського Євромайдану Наталія Панченко.

Вона вважає, що цілодобове спостереження зменшить кількість обстрілів бойовиків, від яких гинуть люди.

"ОБСЄ має вести цілодобове спостереження доти, доки війна на цій території не завершиться", - констатувала Панченко.

Активіст фундації "Відкритий діалог" Бартош Крамек підкреслив, що такі самі акції одночасно відбулися в Парижі, Барселоні. Цюриху, Будапешті, Празі, Франкфурті, Лісабоні та в багатьох інших містах.

"Активісти по цілому світу вимагають продовження санкцій проти Росії", - йдеться у зверненні, яке зачитав Крамек.

У ньому підкреслюється, що це потрібно зробити, оскільки Крим, всупереч міжнародному праву, залишається під окупацією Росії, на сході України триває не громадянська війна, а війна Росії проти України. Крім того, російська влада не виконала жодного положення Мінських домовленостей. У зверненні наголошуєтья,що послаблення санкцій сприйматиметься як слабкість перед агресором.

Активісти тримали українську символіку та плакати "Місія ОБСЄ на сході України - 24 години", "Україну атакують", "Санкції проти російської агресії", "Стоп війні".

Схожі новини