• You are here:
  • Високий Замок
  • Статті
  • Львів’ян запрошують сьогодні до Гарнізонного храму запалити свічку пам’яті за Героїв

Львів’ян запрошують сьогодні до Гарнізонного храму запалити свічку пам’яті за Героїв

Сьогодні, 20 липня, у Львові відбудеться акція «Запали свічку в пам’ять про Героїв».

Зокрема о 19.00 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (вул. Театральна, 11) відбудеться поминальна молитва, під час якої згадають трьох бійців зі Львівщини, які загинули минулої доби у зоні АТО, а також всіх Героїв, які віддали своє життя за нас.

Крім того, впродовж дня духівники закликають відвідати свої парафіяльні храми і поставити свічку пам’яті за воїнів, які загинули під час проведення антитерористичної операції.

«Ми проводимо цю акцію, щоб пригадати львів’янам про наших Героїв. Кожного дня живемо в країні, де йде війна, тож не можемо забувати про тих, хто щодня жертвуючи і покладаючи власне життя, віддає його за нас. Бо «немає більшої любові ніж, коли хтось життя своє віддає за друзів». Тож зайди в храм і запали свічку пам’яті за Героїв, які подарували тобі життя», — закликає о. Степан Сус, настоятель Гарнізонного храму, голова Центру військового капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ.

За словами о. Степана, дехто з хлопців, які загинули минулої доби, були випускниками Національної академії сухопутних військ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного і належали до роти почесної варти, яка минулого року проводжала в останню дорогу полеглих воїнів.

Додамо, серед загиблих бійців Львівщини: капітан ЗСУ, адвокат, батько трьох дітей із Золочева Олександр Швець, який пішов у військо добровольцем. Другий військовослужбовець — 48-річний Михайло Роговський, житель села Вербиця Жидачівського району, який пішов на фронт добровольцем. Тіло загиблого вже привезли додому. Похорон бійця відбудеться сьогодні, 20 липня. Також сьогодні на Львівщину мають доправити тіло 49-річного Василя Роя, жителя Радехівського району, батька двох дітей.

Джерело: прес-служба ЛМР.

Протягом тижня в зоні АТО загинули троє бійців з Львівщини

Протягом тижня в зоні проведення АТО загинули троє військовослужбовців з Львівської області.

Про це ZAXID.NET повідомив керівник Західного регіонального медіацентру Міноборони Олександр Поронюк.

Серед загиблих — капітан Олександр Швець із Золочева, який добровільно пішов служити до Збройних сил України. Без батька залишились троє дітей.

Ще один загиблий — 48-річний доброволець Михайло Роговський з села Вербиця Жидачівського району. Похорон бійця відбудеться у середу, 20 липня.

Крім того, загинув у зоні АТО 49-річний Василь Рой з Радехівського району. У нього залишились двоє дітей.

Також серед загиблих випускних Національної академії сухопутних військ Володя Цірик "Оса" родом із м. Тячів.

  • You are here:
  • Високий Замок
  • Статті
  • Львів’ян запрошують сьогодні до Гарнізонного храму запалити свічку пам’яті за Героїв