«Не готуй камеру іншому, бо сам до неї сядеш», - у партії Порошенка відповіли Зеленському

Володимир Зеленський є безпосереднім замовником політичного переслідування п’ятого президента Петра Порошенка

Про це свідчить його інтерв’ю виданню «Фокус» — заявили у партії «Європейська Солідарність». Коментар політичної сили наводить видання «Українська правда».

«Інтерв'ю Зеленського і його нав’язливі фантазії щодо Порошенка свідчать про те, що саме він і є безпосереднім замовником політичного переслідування п’ятого президента і лідера української проєвропейської опозиції», — йдеться у заяві «ЄС».

«Згідно з опитуваннями різних компаній, Зеленського визнали розчаруванням року, і він так і не зрозумів, що люди чекають від нього не помсти опоненту, а кінця епохи бідності. Не «Великого крадівництва», а порятунку від коронавірусу. Не переїзду на державну дачу, а обіцяних вчителям зарплат у 4000 доларів.

Зеленський стверджує, що відсторонив одного з керівників свого офісу Татарова, але сам Татаров це заперечив. Зеленський говорить, що не впливає на прокуратуру, але за три години до суду над Татаровим прокуратура Зеленського передає справу заступника офісу Зеленського менеджеру Зеленського і за сумісництвом голові СБУ.

Так, так, у Зеленського «немає корупції»: справу Юрченка зам’яли, Холодова — забули, а пограбування держави Коломойським — взагалі табу", — цитує видання коментар політичної сили.

«Перефразовуючи відому мудрість, можна було б сказати: не готуй камеру іншому, бо сам до неї сядеш. Але оскільки сьогодні день святковий, то краще помолитися за Володимира Олександровича. Нехай Господь дасть йому сил перестати бути актором і нарешті стати президентом», — заявили у партії Порошенка.

Раніше в інтерв'ю Володимир Зеленський заявив, що людям не цікаві посадки злочинців, оскільки «всі чекають, коли посадять Порошенка».

Зеленський також заявив, що не вважає заступника керівника Офісу президента Олега Татарова корупціонером. «Ми сказали, щоб Татаров йшов і доводив, що він ні в чому не винен», — зазначив Володимир Зеленський.

Схожі новини