BLAGO/ будуємо міста третього тисячоліття

російські війська атакували автозаправні станції в Дергачах: є постраждалі

  • 27.06.2026, 18:45
  • 120

27 червня 2026 року російські окупаційні війська завдали ударів по місту Дергачі, що на Харківщині, попередньо застосувавши безпілотні літальні апарати типу «Італмас». Ціллю ворожої атаки стали місцеві АЗС, унаслідок чого постраждали цивільні громадяни

Фото: Прокуратура України
Фото: Прокуратура України

Перший повітряний удар зафіксовано близько 13:40. Ворожий дрон поцілив по території автозаправної станції, пошкодивши її паркан. Крім того, руйнувань зазнали автомобілі, які були припарковані неподалік на території автотранспортного підприємства.

Менш ніж за годину, орієнтовно о 14:30, російські сили здійснили повторну атаку, поціливши по території вже іншої АЗС. Цей удар призвів до поранених: 41-річна жінка, яка під час вибуху перебувала всередині власного автомобіля на заправці, дістала поранення. Також медична допомога знадобилася 34-річному працівнику станції, у якого діагностували гостру реакцію на стрес. На місцях влучань працюють екстрені служби для ліквідації наслідків чергового воєнного злочину росії.