Ідеальний і зручний українець за версією наших усіх сусідів:
Забув свою історію або переписує її так, щоб усім було зручно. Віддав свою землю. Працює, як раб у колгоспі без паспорта
Розчинився у чужій ідентичності і паскудить на голову українцям.
Йде воювати на «СВО» і вбиває уже на своїй землі, як окупант.
«Тєрпіла», який ніколи не показує зуби.
Не хоче ні в ЄС, ні в НАТО, погоджується на статус буферної зони і лоха.
От такому можна паскудити на голову, розповідати про «ви не готові/не достойні ЄС», та «у вас дуже маленька ху*ова культурка, і всі ви селюки».