Передплата 2024 «Добре здоров’я»

У Львові судитимуть зловмисників, які підробляли каву відомого європейського бренду

  • 05.07.2024, 17:30
  • 3 928

У Львівській області зловмисники налагодили процес виробництва та реалізації підробленої кави відомого іноземного виробника

Фото: Поліція Львівської області
Фото: Поліція Львівської області

Організатором групи став 35-річний житель Києва. Він налагодив постачання кавових зерен, які його спільники — 44-річний мешканець Вінниці та ще один житель столиці віком 34 роки, упаковували в кілограмові пачки з логотипом відомого виробника. В подальшому зловмисники продавали цю контрафактну продукцію у торговельних закладах та поштою.

Учасники групи мали чітко розподілені обов’язки, працювали злагоджено, займались рекламою та дистрибуцією своєї «продукції», а зароблені кошти ділили між собою. Саме «виробництво» було організоване в орендованому гаражному приміщенні. Внаслідок незаконної діяльності зловмисників власник торгової марки отримав значні збитки.

Досудове розслідування, відкрите за ч.3 ст.229 (Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) Кримінального кодексу України та ч.2 ст.15 — ч.3 ст.229 (Замах на незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) Кримінального кодексу України, завершене. Обвинувальний акт скерований на розгляд суду.

За скоєне обвинуваченим загрожує покарання — штраф від десяти тисяч до п’ятнадцяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Схожі новини