Передплата 2024 «Добрий господар»

14-річний хлопчик помер після відвідин стоматолога: що відомо

  • 05.02.2024, 16:20
  • 1 004

У Кривому Розі після процедур у стоматолога помер 14-річний хлопчик

Фото Суспільного
Фото Суспільного

Про це повідомила речниця поліції Кривого Рогу Ангеліна Крадожон.

Відомо, що правоохоронці розпочали кримінальне провадження за статтею 140 Кримінального кодексу України. Відтак лікарю може загрожувати до двох років позбавлення волі.

Тим часом у лікарні розповіли, хлопчик звернувся до стоматології з болем у зубі. За словами медиків, вони діяли за процедурою, зуб дитині видалили.

«Допомогу надали у повному обсязі відповідно до наших нормативних документів, документів. Лікар зобов’язаний був надати цю медичну допомогу і після надання медичної допомоги цей пацієнт був відпущений додому. З ним присутні були його родичі. І потім, через якийсь час цей пацієнт у зв’язку з погіршенням стану був госпіталізований», — пояснила директорка лікарні Олена.

Вона зазначила, що після лікування зуба дитину відпустили додому.

«На сьогодні, при тому, як розгорталися події, можемо говорити про різні моменти, складові медичні, тому що не все так однозначно. Але є запитання до самого перебігу захворювання. Буду говорити, що це ускладнення, саме цієї маніпуляції неможливо. Відповіді на всі запитання може дати тільки експертна комісія. Експертиза буде», — наголосила вона.

Схожі новини