Прем'єр Польщі зустрівся із президентом Литви щодо провокацій із білорусі

  • 03.08.2023, 13:25
  • 346

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький терміново зустрівся із президентом Литви Гітанасом Науседою, щоб обговорити можливі провокації із білорусі

Прем’єр Польщі терміново зустрівся з президентом Литви через провокації з білорусі. Фото із соцмереж Науседи
Прем’єр Польщі терміново зустрівся з президентом Литви через провокації з білорусі. Фото із соцмереж Науседи

Відтак литовський президент назвав продуктивною зустріч із прем'єром Польщі, яка відбулася біля Сувальського коридору — регіону, який з'єднує територію балтійських країн з Польщею та рештою країн НАТО, а також відокремлює Калінінградську область рф і територію білорусі.

За словами Науседи, під час зустрічі обговорювали безпекову ситуацію на кордонах Польщі та Литви.

«Присутність найманців „Вагнера“ в Білорусі є додатковим фактором ризику для Литви, Польщі та союзників по НАТО. Ми залишаємось пильними і готовими до будь-якого можливого сценарію розвитку подій», — наголосив він.

Моравецький раніше відеозверненні заявив, що «співпраця між Польщею та Литвою має важливе значення перед загрозами і провокаціями».

Він наголосив, шо Польща є під постійною загрозою провокацій і гібридних атак з боку спецслужб білорусі та рф.

«Саме для ескалації напруги на східному фланзі НАТО до білорусі прибули найманці з групи „Вагнера“. Таких провокацій буде більше, і вони будуть розраховані на те, щоб створити розгубленість в Польщі та інших країнах НАТО, особливо — у нашому регіоні, тому завтра я зберу термінову зустріч з президентом Литви Гітанасом Науседою на Сувальському перешийку», — вважає Моравецький.

Схожі новини