Передплата 2024 «Добре здоров’я»

Юрій Горбунов відмовився від державного фінансування на зйомки серіалу «СМТ Інгулець»

  • 25.07.2023, 18:45
  • 2 242

Український шоумен Юрій Горбунов та його компанія «Прототип продакшн» мали отримати із державного бюджету 33,6 млн грн на зйомки комедійного серіалу «СМТ Інгулець»

Юрій Горбунов. Фото із мережі
Юрій Горбунов. Фото із мережі

Це спричинило суспільний скандал і призвело до відставки міністра культури Олександра Ткаченка.

Раніше Горбунов наполягав на тому, що знімати веселі фільми під час війни важливо, адже «військові теж хочуть позитиву». Він збирався за державні кошти зробити «такий продукт, який відображатиме реальність і надихатиме». Пізніше продюсер змінив своє рішення і опублікував його у соцмережах.

«Зважаючи на суспільну дискусію останніх днів, яка виникла, ми з командою вирішили відмовитися від державного фінансування виробництва серіалу під робочою назвою „СМТ Інгулець“. Хочу наголосити, що жодної гривні нами отримано не було. Але я, як продюсер, вірю в наш проєкт, в історію героїв проєкту, — йдеться у публікації Горбунова у Instagram. — Я і наша команда надалі будемо шукати інші можливості для виробництва серіалу та забезпечувати команду робочими місцями».

Він додав, що став переможцем державного конкурсу на виробництво кінопродукту «на прозорих умовах». Грошей продакшн-компанії дати не встигли, оскільки держава мала компенсувати виробничі витрати. Також він заперечив, що серіал «СМТ Інгулець» буде присвячений Олександру Поворознюку.

«Це кіно про наших сучасників, молодих людей, які ніколи в руках не тримали зброю, і під час війни стали справжніми героями», — наголосив він.

Продюсер не відмовився від своїх слів про те, що у культуру та кіно в період війни потрібно інвестувати.

«Це робочі місця, це економіка, це інвестиції у донати на ЗСУ», — пояснив він.

«Моя сім'я, дружина та діти пережили непрості останні дні. Але я точно знаю і вірю, що ми до нашої великої перемоги не пересваримося одне з одним. Ми будемо єдині, тому що у нас єдиний ворог — це Російська Федерація», — підсумував Горбунов.

Схожі новини