Передплата 2024 «Добрий господар»

Третьому учаснику та організатору «блогерських вечірок» повідомили про підозру у сексуальному насильстві

  • 22.03.2023, 16:45
  • 899

Організатору та третьому учаснику так званих «блогерських вечірок» повідомили про підозру за фактами вчинення насильницьких дій сексуального характеру без добровільної згоди потерпілої особи

Фото прокуратури із квартири блогерів
Фото прокуратури із квартири блогерів

Згідно із даними слідства, на одній із таких «вечірок» підозрювані використали стан дівчини, з якою разом вживали спиртні напої. Вони вчинили щодо неї насильницькі дії сексуального характеру, знявши все на мобільний телефон. У той же день відзнятий матеріал вони опублікували у соціальній мережі.

Також відомо, що в інший день блогер, раніше підозрюваний у виготовленні, зберіганні та розповсюдженні зображень порнографічного характеру, вмовив неповнолітню взяти участь у стрімі «блогерської вечірки». Дочекавшись, коли дівчина перебуватиме у стані алкогольного сп’яніння, він здійснив насильницькі сексуальні дії щодо неповнолітньої без її згоди.

Нагадаємо, група молодих людей створювала контент сексуально-насильницького характеру за участі жінок. Вони розпивали з ними спиртні напої, а тоді вчиняли вульгарні дії, знімаючи все це на власні мобільні телефони.

Відео за участі жінок викладали у телеграм-канал і соціальні мережі, залишаючи принизливі дописи та коментарі. Раніше організатору та другому учаснику цих зустрічей повідомлено про підозру у виготовленні, зберіганні і розповсюдженні зображень порнографічного характеру (ч. 3 ст. 301 КК України).

Наразі за клопотанням прокуратури вони перебувають під вартою. До суду скерували клопотання про обрання запобіжного заходу третьому підозрюваному.

Досудове розслідування здійснюють слідчі ГУ Нацполіції в Київській області за оперативного супроводу Департаменту міграційної поліції Нацполіції України.

Схожі новини