У кремлі шукають заміну путіну, — розвідка

  • 18.03.2023, 15:30
  • 887

Президент росії володимир мутін стає токсичнішим і для зовнішнього світу, і для рф

володимир путін. Фото із мережі
володимир путін. Фото із мережі

Про це заявив представник Головного управління розвідки Андрій Юсов.

«Коло звужується і навколо путіна, він стає все більш токсичним, причому, звичайно, як для зовнішнього світу, так і всередині. І в межах кремля все більше незадоволення від того, що відбувається. Все більш похмуре усвідомлення перспектив, а саме — геополітичної катастрофи режиму путіна. І так вже йде мова про пошук наступника путіна і шукає його вже не путін», — зазначив Юсов.

Він назвав абсолютно реальним та неновим конфлікт між главою міноборони рф Сергієм Шойгу та главою пвк «Вагнер» Євгеном Пригожиним.

«Він абсолютно реальний, причому він не новий. Просто з початком так званої СВО і повномасштабним нападом на Україну, цей конфлікт загострився і далі лише буде набирати обертів. Йдеться про те, яку позицію публічно все ж таки чи не публічно займе сам так званий путін чи колективний путін, бо поки що, скажімо так, спостерігають. Але конфлікт є, ми бачили і „темники“ від Шойгу й Герасимова, де заборонено згадувати участь в операціях вагнерівців, ми бачимо власне самі тиради Пригожина і вагнерівців, де останніми словами обзивається військове керівництво країни. Тому так, це абсолютно реальний конфлікт, і я думаю, що конфлікт не перший і не останній у військово-політичній верхівці рашистів», — наголосив Юсов.

Схожі новини