Передплата 2024 «Добра кухня»

Під Вугледаром росіяни втратили за тиждень 130 одиниць бронетехніки, — Сили оборони

  • 13.02.2023, 11:45
  • 769

Армія рф на Вугледарському напрямку зазнає дуже великих втрат

Ситуація на Вугледарському напрямку. Фото із соцмереж
Ситуація на Вугледарському напрямку. Фото із соцмереж

Про це повідомив речник об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку полковник Олексій Дмитрашківський.

«За два тижні так званого „великого наступу“ російська армія втратила на Вугледарському напрямку досить велику кількість техніки.
Лише за минулий тиждень було знищено 130 одиниць, з них 36 — танки. Це — батальйон», — заначив він.

Щодо оприлюднених раніше в соцмережах фото та відео про знищення колони військової техніки на цьому напрямку, Дмитрашківський пояснив, що були дні, коли ворог втрачав від 15 до 20 одиниць техніки.

Також речник пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку відзначив роботу підрозділів ракетних військ і артилерії, які щодня завдають потужних ударів по позиціях окупантів.

Так, минулого тижня вивели з ладу підрозділ «Піонів» (каліб 155 мм): 1 — знищили повністю і 4 ремонту не підлягають.

Тим часом 155-а бригада морської піхоти тихоокеанського флоту рф знищена майже повністю.

Її залишки збунтувалися, зокрема, й через позастатутні відносини, грошові побори. З російських вояків збирають гроші на «допомогу загиблим побратимам», хоча варто зазначити, що більшість загиблих росіяни просто залишають на полі бою, наголосив полковник.

За даними Дмитрашківського, «Укралізниця» виділено 20 рефрижераторів, які мають доставити тіла загиблих окупантів на кордон із росією.

Дмитрашківський зауважив, що під Вугледаром ворог застосовує так звану «тактику Жукова» — наступ хвилями, коли за підтримки бронетехніки висувається взвод до 30 людей, які йдуть у лобову по відритій місцевості, і, відповідно, гинуть.

Також полковник зазначив, що чимало ворогів здалися у полон. Зокрема — вагнерівці та морпіхи 40 і 155 бригади.

З повідомлень полонених відомо, під час комплектування цих підрозділів не зважали на навченість і підготовку особового складу. Зокрема, у 155 бригаді морпіхів воюють звичайні моряки. Серед вагнерівців також багато хворих на СНІД та залежних наркоманів.

Схожі новини