Передплата 2024 «Добра кухня»

«Герої не вмирають»: у мережі розкритикували назву українського пива

  • 05.02.2023, 10:45
  • 2 044

У мережі розкритикувати українську броварню Varvar brewery, що раніше назвала своє нове пиво «Герої не вмирають», присвятивши назву колезі, який загинув на війні

Фото пива із мережі
Фото пива із мережі

Однак цю ініціативу підтримали не всі. У коментарях компанію звинуватили у «хайпі» на Збройних силах.

Прихильники пива також залишили оцінки та світлини продукту Varvar brewery на платформі Untappd, де користувач може ділитися пивними знахідками з іншими людьми. Там пиво «Герої не вмирають» оцінили майже на 4 бали з 5.

Навіть попри те, що напій був благодійним, як зазначили в броварні, користувачі вважають, що так Varvar brewery лише зганьбили свою репутацію.

За словами представників компанії, команді дуже шкода, що ця ініціатива спричинила негативний відгук.

«Ми ухвалили дещо необдумане та емоційне рішення взяти саме цю назву, „Герої Не вмирають“. Влітку ми втратили друга та колегу, наш пивовар Ярослав загинув на полі бою, і ця фраза попри всю болючість — бо герої вмирають — стала для нас тим, в чому ми хотіли переконати самих себе. До речі, абсолютно весь прибуток від продажу „Героїв“ йде до БОН [Благодійне Об'єднання Нації]», — зазначили у броварні.

«Вибачте, будь ласка, кров бійців — не фарба для ваших етикеток. І тим, що у вас самих колега пів року тому загинув, виправдовуватися не треба. Хотіли б — зробили б іменний випуск. Але ви вирішили по площинах», — додав Віктор Трегубов, співзасновник партії «Демократична сокира».

Він також зазначиі, що пресслужба броварні залишала вподобайки під коментарями людей, які критикували противників «Герої Не вмирають». Зокрема, йдеться про коментар, де незгідних назвали «к*нченими у*бками».

У компанії пообіцяли надати всі звіти щодо благодійності, попросивши «зрозуміти», що вони — пивовари, які роблять те, що вміють, аби допомогти.

Та були й ті, хто підтримав Varvar brewery та пиво «Герої не вмирають».

Схожі новини