«Пишаюся, що я українець»
- 23.08.2022, 10:00
- 1 005
Петро Порошенко привітав усіх українців із Днем Державного Прапора України
![Фото Carol Guzy, Mikhail Palinchak, Rick Mave, Maranie Rae, Kostiantyn Liberov, Vlada Liberova, George Ivanchenko, ДСНС України, ДПСУ](https://wz.lviv.ua/img/360x200/3/c23396c766394a9aaf365a12eeab0740-0253fad0.jpg)
«Я пишаюся своїм прапором, пишаюся тим, що я — українець! Я гордий мільйонами українців, які вразили світ силою свого духу та мужністю, завдяки яким синьо-жовтий прапор — символ боротьби для всього світу», — написав Порошенко у соцмережах.
![](/images/771AB29B-6A63-4E21-90C1-47F82042B925.jpeg)
«Синьо-жовтий стяг — наш оберіг, символ і колір нашої свободи та незалежності. Саме з ним в руках та з Україною в серці наші воїни б’ються за нашу землю. Навіть на тимчасово окупованій землі він є символом того, що українців не роз'єднати», — наголосив п’ятий Президент.
![](/images/04F573B1-F8C5-492F-99EE-5F54F1C8A754.jpeg)
«Крок за кроком ми піднімемо наш прапор над усіма українськими містами і селами, здолавши окупанта. Із ним в руках українці по всьому світу зараз виборюють міжнародну солідарність і підтримку. Синьо-жовтий маркує „наших“ серед лідерів іноземних країн, політиків, музикантів та усіх, хто не закриває очі на зло, а визнає правду, демократію, свободу та людяність», — написав Петро Порошенко.
![](/images/A625E4B0-7C4C-4B7B-8A55-D9711E6A0D4B.jpeg)