Передплата 2024 «Добрий господар»

У кремлі на місце «президента» України готували екскерівника СБУ Ігоря Смешка

  • 08.08.2022, 18:49
  • 4 549

Голова Служби безпеки України у 2003−2005 роках Ігор Смешко міг стати головним «гауляйтером» України

Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел

Про це в ефірі телемарафону заявила телеведуча Наталія Мосейчук.

Зазначимо, що ця інформація поки що не є ані підтвердженою, ані спростованою

За словами Мосейчук, кремлівська влада готувалась призначити Смешка «президентом» у разі можливої втечі глави держави Володимира Зеленського з країни.

«Йому нібито інкримінують держзраду і говорять про те, що нібито він готувався стати „президентом“ України після того, як Володимир Зеленський мав втекти з країни», — сказала телеведуча.

Зі свого боку представник пресслужби Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов зазначив, що на цей момент не може підтвердити або спростувати інформацію щодо Смешка. Водночас він наголосив, що всі, хто допомагав окупантам і готовий був із ними співпрацювати, понесе відповідальність.

«Безумовно, такі справи, я не говорю конкретно про прізвища… (слід) з’ясувати, хто був готовий і хто співпрацював з окупантом на всіх щаблях, і коли ми говоримо про колаборантів — це люди, які співпрацюють і зараз надають допомогу окупантам на тимчасово окупованих територіях. Це ті, хто готувався зустрічати з квітами, з ключами від кабінетів, і, безумовно, вони повинні бути покарані справедливим незалежним судом і слідством», — підкреслив Юсов.

Також представник розвідки наголосив, що після війни правоохоронні органи зможуть об'єднати результати кримінальних проваджень у єдину картину. Юсов додав, що колаборанти діяли не окремо, а у структурованій системі, в яку країна-агресор роками вкладала величезні кошти.

Схожі новини