Близько 700 людей масовки, щоб провести «референдум» на Запоріжжі, — мер Мелітополя
- 08.08.2022, 18:01
- 453
Окупанти завезли до Мелітополя близько 700 людей масовки, адже не змогли назбирати людей серед місцевого населення, щоб оформити «картинку» для росЗМІ
![Близько 700 людей масовки, щоб провести «референдум» на Запоріжжі, — мер Мелітополя](https://wz.lviv.ua/img/360x200/0/mel-564722cf.jpg)
Про це заявляє міський голова Мелітополя.
«Щоб хоч якось вислужитись перед кремлівським старшим братом колаборанти вирішили зняти чергову пропагандистську картинку для росЗМІ. Завезли до Мелітополя масовку з інших тимчасово окупованих територій Запорізької області - 700 людей, адже навіть стільки не можуть набрати серед місцевого населення. І провели форум у міському Палаці культури», — повідомив Іван Федоров.
За його словами, колаборант Євген Балицький, який «урочисто» оголосив 8 серпня про проведення так званого «референдуму», раніше набрав менше ніж 10% на виборах. На його думку, окупанти усвідомлюють, що їхні плани щодо псевдореферендуму не будуть втілені.
«Спочатку він (Балицький — ред.) сам вигадав собі посаду, тепер сам вершить долю тимчасово окупованих територій, підписуючи незрозумілі накази про відчайдушне бажання приєднатись до рф. В будь-якому випадку, його накази не мають юридичного значення. А всіх пацієнтів палати 6, які стали на бік росіян, обов’язково вилікують спецслужби України», — зазначив мер міста.